Korosh Architecturall Design Office, [۱۷.۱۲.۱۷ ۱۷:۰۳]
معمولا وقتی صحبت از خانه های ویلا میشود آنچه که در اذهان عموم تداعی میشود خانه ایی با سقف شیربانی در کنار یک استخر و روباز است و چند مشخصه دیگر.بدون شک با پیشرفت تکنولوژی وارتقاع دانش معماری معاصر تعریف ویلای امروزی دگرگون شده است.باید بپذیریم که ما انسانها بسته به شرایط آب و هوایی ونوع حال و هوایی که داریم نیازمند به ارایه سرویسهای خاصی از فضای سکونت هستیم. مثلا در یک روز آفتابی از یک خانه ویلایی انتظار می رود. که سقفی کاملا باز و روبه آسمان داشته باشد بطوریکه ساعاتی بعد به یک وضعیت سرپوشیده و زمستانی تبدیل شود. وبسیاری از شرایط دیگر که از یک ویلای لوکس وگرانقیمت انتطار می رود.
باید توجه داشته باشیم که گرانی خانه های ویلایی امروزی دیگر به نوع متریال و مبلمان آن نیست بلکه ارتباط مستقیم با آپشنهای خانه دارد.
لذا این شرکت پس از سالها تحقیق و تلاش بی وقفه برای ابداع متدهای نوین خانه سازی طرح های از پیش طراحی شده ایی را برای اولین بار در ایران و شاید در جهان رونمایی می کند بطوریکه با یک تحقیق مختصر بدعت و نواوری طرح ها مشخص می شود.
این شرکت مهندسی مدعیست که در صورت سرمایگذاری شما برای ساخت طرح های گفته شده ضمن تضمین برگشت دوچندان سرمایه ساخت. بعنوان اولین کارفرمای یک ویلای خاص بازتاب رسانه ایی خواهید داشت.چه بسا یک خانه تکنولوژیک در تهران ساخته شده است که هنوزهم بعد چند سال از ساخت کارفرمای خانه شریفیها زبانزد جامعه معماران و سازندگان مسکن است.
امید است .بتوانیم خواسته های شما را براورده کنیم.