وقتی یک رویداد را ترتیب می دهید، معمولاً این انتظار وجود دارد که بند گردن آویز را ارائه دهید و اگر می خواهید حرفه ای به نظر برسید، یک بند با طراحی جذاب، شرکت کنندگان را تحت تأثیر قرار می دهد.

چاپ بند گردن آویز اغلب برای حضور در نمایشگاه ها و رویداد ها و ایونت ها بسیار پر کاربرد است. بند گردن آویز در رویدادها یکی از لوازم ضروری برای شرکت ها است. بند گردنی به همراه طلق کارت آویز نه تنها به شناسایی کارمندان کمک می کند، بلکه شرکت ها را سازمان یافته و حرفه ای و قدرتمند نشان می دهد.

ممکن است برخی سازمان ‌دهندگان رویداد، از آیدی کارت ‌هایی سطح پایین تر استفاده کنند اما اگر می خواهید مردم در مورد این رویداد هیجان زده شوند، چاپ بند گردن آویز تقریباً به اندازه انتخاب بلندگوهای مناسب یا برنامه کاری جذاب برای روز مهم است.

اگر برگزار کننده رویداد باشید، برای پذیرایی و دادن هدیه به حاضرین می توانید از هدایای تبلیغاتی و بسته بندی های آماده مانند جعبه آماده یا ساک دستی آماده یا کاغذ پوستی (برای بسته بندی اقلامی که در رویداد به مخاطبان خود می دهید) استفاده کنید. چاپ پانیک این بسته بندی ها را برای شما در سریع ترین زمان آماده و ارسال می کند. برای ارتباط با واحد فروش می توانید با شماره ۰۹۱۲۵۷۸۶۱۳۹ در تماس باشید.

بند گردن آویز چیست؟

بند گردن آویز، بند یا تسمه ای است که به دور گردن، بازو یا مچ دست بسته می شود و عمدتاً به عنوان راهی برای حمل کارت شناسایی، نشان ها یا کلید است. اگر به فکر گرفتن یکی از آن ها برای شرکت خود هستید، چندین سوال وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری از خود بپرسید؛ چه چیزی در آن قرار خواهید داد؟ آیا چیزی است که توسط همه کارکنان استفاده خواهد شد؟ داشتن آن برای کارکنان شما چقدر مهم است؟

اما آیا می دانستید که کاربردهای متعددی برای بند گردن آویز در خارج از محل کار وجود دارد؟ اگر روزانه اقلامی چون تلفن همراه، کارت های اعتباری، کلید حمل می کنید، ممکن است بخواهید یک بند گردن آویز که از مواد باکیفیتی ساخته شده است، بخرید.

چرا باید از بند گردن آویز استفاده کرد؟

تولید و چاپ فوری بند گردن آویز و روبان برای شرکت ها از کجا؟

اگر شما یک محل کار مبتنی بر خدمات را اداره می کنید، متوجه خواهید شد که زمانی که کارمندان شما یک آیدی کارت و یک بند گردن آویز بپوشند، بیشترین سود را خواهید برد. بند گردن آویز برای زمانی که نیاز به نشان دادن هویت خود دارید، مناسب است. به همین دلیل است که بند گردن آویز بسیار بهتر است. در اینجا چند دلیل دیگر وجود دارد که یک بند گردن آویز برای تصویر کسب و کار و کارمندان شما ایدئال است.

یک راه راحت برای نمایش اعتبار

بندهای گردن آویز راه بسیار خوبی برای پوشیدن کارت شناسایی شما به راحتی هستند. امنیت محل کار برای شما، کارمندان و مشتریانتان بسیار مهم است. به همین دلیل بسیار مهم است که همه افراد دارای شناسنامه ای سیار و در هر زمان باشند. هیچ راهی بهتر از داشتن یک آیدی کارت با بند گردن آویز وجود ندارد.

می توانید با داشتن بندهایی با رنگ های متفاوت، بازدیدکنندگان و کارکنان را یک مایل جلوتر ببرید. با شناسایی همه افراد در ساختمان، جلوگیری از نقض احتمالی امنیتی آسان تر می شود.

سفارش چاپ بند گردن آویز در کنار چاپ روبان برای برندسازی عالی است

چاپ روبان برای برندسازی نیز استفاده می شود. نام برند بر روی یک روبان زیبا به یاد مشتریان می ماند. چاپ روبان اختصاصی نه تنها برای بسته بندی انواع محصولات استفاده می شود، بلکه از آن ها برای تزئین دکوراسیون، بسته بندی گل و غیره نیز استفاده می شود. استفاده از چاپ اختصاصی روبان در نشان دادن حرفه ای برند و متمایز کردن آن از رقبا تاثیر بسزایی دارد.

برای مشاهده قیمت و خرید و چاپ روبان که از انواع آن میتوان به روبان ساتن، روبان کبریتی، روبان ۱۰۰ متری، روبان۱۰۰۰متری و روبان با چاپ فوری در متراژ کم اشاره کرد، می توانید به صفحه چاپ روبان مراجعه کنید و برای مشاوره رایگان و خرید با شماره ۰۹۱۲۵۷۸۶۱۳۹ در تماس باشید.

دسترسی آسان به کارت شناسایی

با یک برنامه کاری شلوغ، پیگیری این که همه چیز را کجا گذاشته اند، برای همه چالش برانگیز است. اگر تمایل زیادی به فراموش کردن دارید، می توانید با انتخاب یک بند گردن آویز، شناسه خود را همیشه همراه خود داشته باشید. در این صورت همه به آیدی شما دسترسی پیدا می کنند.

چگونه یک بند گردن آویز نسبت به نیازتان انتخاب کنید ؟

تولید و چاپ فوری بند گردن آویز و روبان برای شرکت ها از کجا؟

وقتی نوبت به انتخاب یک بند گردن آویز می رسد، باید به قابلیت اطمینان و راحتی آن بیشتر از ظاهر آن توجه کنید. درست همانطور که می خواهید یک بند با ظاهری عالی داشته باشید، به همین ترتیب، باید به دنبال بندهایی باشید که با دوام و راحتی ساخته شده اند.

بندهای گردن آویز تبلیغاتی به دلایل مختلف توسط مشاغل برای بازاریابی و تبلیغات استفاده می شوند. بسیاری از کسب ‌و کارها از بندها در این راه برای تبلیغ برند خود و همچنین نام شرکت خود استفاده می ‌کنند. علاوه بر این، به بیان نام و نشان شرکت و همچنین ماموریت کمک می کند.

بندهای گردن آویز تبلیغاتی چاپ شده سفارشی، عناصر حیاتی برای استراتژی بازاریابی هر شرکتی هستند. این به دلیل مزایای متعدد بند گردن آویز است. بندهای گردن آویز یک رشته بلند هستند که ممکن است دور گردن پیچیده شوند، به کلیدها بسته شوند یا به هر چیز دیگری متصل شوند. آن ها با محتوای متنی چاپ می شوند.

تحرک، زیبایی و قدرت هویت برند با بند گردن آویز چند مزیت دارد. آن ها می توانند در میان بسیاری مسائل باعث غرور مشتریان و کارکنان شما شوند. اگر تا به حال در یکی از این رویدادها شرکت کرده باشید، احتمالاً می توان با اطمینان گفت که سهم منصفانه خود را در نمایشگاه های تجاری، کنفرانس ها و همایش ها دریافت کرده اید. نام، نشان، شعار و ادعاهای تبلیغاتی حامیان رویداد، مشاغل شرکت ‌کننده و شرکت‌ هایی که رویداد را مدیریت می‌ کنند، اغلب در بندهایی که از این نهادها دریافت می‌کنید، نشان داده می‌ شود.

تولید و چاپ فوری بند گردن آویز و روبان برای شرکت ها از کجا؟

اگر می خواهید در سریع ترین زمان، معتبرترین و بهترین مجموعه برای ارائه خدمات در زمینه چاپ و بسته بندی (کاغذ پوستی آماده، جعبه آماده یا ساک دستی آماده) را پیدا کنید باید این نکته را در نظر بگیرید که تخصص و تعهد مجموعه، مهمترین ملاک انتخاب شما باشد.

حال اگر نظر کارشناسی ما را بخواهید؛ باید بگوییم یکی از مجموعه‌های متخصص در زمینه تولید و چاپ بسته بندی از جمله جعبه های آماده که سابقه فعالیت بیش از ۱۰ سال در این زمینه را دارد، مجموعه چاپ و تبلیغات پانیک https://panick.pro است. این مجموعه فروش محصولاتی مانند ساک دستی آماده، جعبه آماده، ساک پارچه ای آماده، کاغذ پوستی آماده، چاپ روبان، فروش بند ساک دستی و خدمات مربوط به هدایای تبلیغاتی را را انجام می‌دهد. برای گرفتن مشاوره رایگان می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۵۷۸۶۱۳۹ تماس حاصل کنید.

کد خبر 809977

 • نوین چرم مشهد
 • اعمال ماده 19 قانون تبلیغات برای کانون­‌های تبلیغاتی غیرفعال و ارائه تسهیلات به کانون­‌های فعال

 • در نشست تخصصی بررسی رابطه قطعه سازان و خودروسازان مطرح شد: عدد نجومی مطالبات قطعه سازان از خودروسازان/ خودروساز قطعه را گران می خرد

 • تولید و چاپ فوری بند گردن آویز و روبان برای شرکت ها از کجا؟

 • زاکانی: دلم برای کسانی که گفتند نه غزه نه لبنان می سوزد

 • عصبانیت شدید جواد خیابانی؛‌قسم می‌خورم مسی را به ایران می‌آورم

 • زمان آغاز آتش بس و آزادی نخستین گروه از اسیران اسرائیلی مشخص شد

 • روسیه ادعای اسرائیل درباره حضور حماس در بیمارستان‌های غزه را رد کرد

 • زاکانی: به سمت بازسازی غزه خواهیم رفت | بعد از این روزها معادله تغییر می‌کند

 • هر کره‌ای معادل ۲۴ ایرانی کار می‌کند | درباره اختلاس‌ها اغراق می‌شود | چرا سطح زندگی ما از قطری‌ها و اماراتی‌ها پایین‌تر است؟

 • خرید غیرمنتظره برای استقلال؛ جانشین مرادمند مشخص شد؟

 • خرید غیرمنتظره برای استقلال؛ جانشین مرادمند مشخص شد؟

 • زاکانی: دلم برای کسانی که گفتند نه غزه نه لبنان می سوزد

 • عصبانیت شدید جواد خیابانی؛‌قسم می‌خورم مسی را به ایران می‌آورم

 • تهدید نتانیاهو؛ یا دوباره به حماس حمله می‌کنی یا استعفا می‌دهم!

 • روسیه ادعای اسرائیل درباره حضور حماس در بیمارستان‌های غزه را رد کرد

 • پیغام معنادار بازیکنان به مدیرعامل پرسپولیس؛ درویش نیا!

 • علیرضا دبیر: حضرت آقا را که دیدم خستگی ام در رفت |‌ درخواست قهرمان المپیک از رهبر انقلاب

 • روایت یک مقام سپاه درباره پیام مهم آمریکا به ایران

 • رهبر انقلاب انگشترشان را به کدام ورزشکار اهدا کردند؟ +تصاویر

 • واقعا چرا این آقا همیشه با تیم ملی است | قلعه نویی بگوید چرا این دو بازیکن در تیمش هستند!

دیدگاهتان را بنویسید